PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Patlamadan Korunma Eğitimi (Antalya Uluslararası Belgelendirme A.Ş.)

qualityman
03-02-2015, 13:08
Sayın Sektör Yetkilisi,
Eğitim ihtiyaçlarınızda da yanınızda olan Antalya Uluslararası Belgelendirme 2015 eğitimlerine Patlamadan Korunma Yönetimi ve Patlamadan Korunma Dokumanı Hazırlama Eğitimi ile başlıyor.

Bilindiği üzere kapsam gözetmeksizin, istisnai durumlar dışında işyerinde patlayıcı ortam oluşma ihtimali olan durumlarda, 30.04.2013 tarih ve 28633 sayılı resmi gazetede yayımlanan Çalışanların Patlayıcı Ortamların Tehlikelerinden Korunması Hakkında Yönetmelik gereklerine göre Patlamadan Korunma Dokümanı hazırlanması gereklidir.
Bu çerçevede, , işyerinde patlamadan korunma ile ilgili doküman hazırlama, ölçüm ve hesaplar ile raporlama yapılması, belirlenen önlemler ve teknik gereksinimlerin yaygınlaştırılması için örgütsel sistemler kurma konusunda tecrübesini kanıtlamış, konusunda uzman ve gerekli eğitimleri tamamlamış Uzmanlarımızdan destek alınabileceği gibi, firma bünyesinde de dokuman hazırlanması için personele yetkinlik kazandırılabilir.
Katılımcılar, patlama potansiyeli olan ortamları belirleme, bu bölgeler ile ilgili riskleri fark etme, önleme faaliyetleri yürütme yetisi kazanıp, yasal gereksinimler hakkında bilgi sahibi olacaktır.

13-14 Şubat 2015 tarihlerinde yeni açtığımız 360 Derece Hizmet içi Mesleki Eğitim Merkezimizde gerçekleştirilecek eğitimimiz hakkında detaylı bilgiyi ekte bulabilirsiniz.

Katılımınız, değerli görüşleriniz, diğer eğitim ihtiyaçlarınız ve yardımcı olabileceğimiz tüm konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EK-1 : PATLAMADAN KORUNMA EĞİTİMİ - PROGRAM (PDF)
Özge AKCASU
Kalite Yönetim ve Belgelendirme
Hizmetleri Müdürü
Mobil : +90 532 137 07 78
[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]