PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Malvasoft'tan Bir Yenilik Daha Prosperitas Eğitim Programı

qualityman
12-03-2011, 13:30
Prosperitas'yi denemek için sitemizi ziyaret edin.

Çalışan eğitimlerini planlamanızı, takip etmenizi ve eğitim programlarının süreçlerinizin performansı üzerindeki etkilerini saniyeler içinde görmenizi sağlayan bir çözümdür.

Prosperitas ile pozisyon temelinde eğitim ihtiyaçlarını belirleyip, pozisyon bazında katılımları denetleyebilir, bu eğitimleri gerçekleştirebilecek en uygun eğitimcilerinizi belirleyebilir, eğitim kayıtlarınızı oluşturabilir, eğitim, departman, eğitici, pozisyon temelinde performans eğilimlerini istediğiniz tarih aralığı için gözden geçirebilirsiniz

Malvasoft - Tutkumuz, ilerlemeniz... Yönetim Sistemi Yazılımları Bizim İşimiz.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links]
İlgili kişi Caner Bey

ersin
28-10-2011, 22:21
iso 9001 kaliteyönetim sistemini kuran işletmelere şiddetle tavsiye ederim. Çok kullanışlı bir program. bu 2 yıldır kullanıyorum eğitim konusunda hiç başımı ağrıtmadı.

arse
13-08-2012, 12:56
Yönetim sistemlerinin eğitimlerle desteklenmesi için ;

[Only registered and activated users can see links] adresinden sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Tüm kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara çözüm üretebilen bir firma şiddetle tavsiye ederim.